What is worth to visit in London?

eng
If you ask Google what you should visit in London when you are the for a few days, it gives you so many answers. Trust me, I’ve tried it. Westminster, at least ten cathedrals, museums and galleries, beautiful parks. And if you’re in London for the first time, you’ll want to see it all! Yep, it’s all beautiful, but … in my experience, you can not!

So there is true about what you shoud see! Except all those typical monument as Big Ben (…), here are my 3 GO FOR IT! places:

cz
Když si před svým několikadenním výleten do Londýna sednete, a na chvíli zagooglíte, náš chytrý vyhledávač na vás vyplivne hromady stránek a mst, které by jste měli v Londýně navštívit. Zkoušela jsem to a kromě těch typických míst jsem vlastně úplně ztratila představu, co bych chtěla vidět, protože všechno se tvářilo jako: to musím vidět taky! No jenže to nejde!

Takže kromě všech těch typických londýnských památek jako Big Ben (…) tady jsou 3 top místa, které by jste podle mě měli v Londýně navštívit:

eng
London Eye
– Sure it’s so cliche. But if you’re in London, go for it! It’s the money it costs. It’s true I do not know if I’d go there more like 2 times, but for the time it’s really cool and I’m definetely not regreting I visited it.

cz
London Eye
– Jasně, je to klišé. Ale, když jste v Londýně, tohle prostě nemůžete přeskočit! Jsou to dobře utracené peníze, opravdu to stojí za to. Nejsem si úplně jistá, jestli bych tu jízdu potřebovala zažít víc, jak dvakrát v životě, ale poprvé to určitě stojí za to!

eng
Sea Life aquarium
– It’s just breathtaking! I was amazed. I was snorkeling in Egypt and was in a submarine in the sea, so yes I have seen it all „live“ but the aquarium is so beautiful. And it’s written so many things and facts around, that even Google will not tell you!

cz
Sea Life aquarium – Jedním slovem: dechberoucí! Byla jsem vážně v úžasu, a to po celou dobu návštěvy. Musím říct, ž ejsem šnorchlovala v Egyptě a byla v ponorce v moři a viděla sjem celý ten “sea life” v přímém přenosu, ale návštěva akvária je fakt zážitek, je to úchvatné.

eng
National Gallery
– big plus of this was that there were not 30+ degrees, but I was amazed by the artwork! Visit it once was enought but definitely worth it.

cz
Národní Galerie
– Velké plus téhle mojí zastávky byl fakt, že tam nebylo 30+ stupňů jako venku. Ale byla jsem vážně okouzle všemi těmi malbami. Vidět to jednou pravděpodobně stačí, ale zaručeně to stálo za to.